Süti beállítások
Kosarad

Kedves Vásárlóink, Partnereink! Tájékoztatjuk, hogy telephelyeink leltározás miatt ZÁRVA tartanak az alábbi időpontokban: szeptember 03.-Miskolc,   szeptember 04.-Nyíregyháza,   szeptember 10.-Szeged,   szeptember 12.-Győr,   szeptember 24.-Budapest XI. kerület,   szeptember 26.-27.-Budapest IV. kerület,   október 01-02.-Pécs,   október 04.-Kecskemét,   október 08.-Székesfehérvár,   október 17.-18.-Budapest IX. kerület,   október 18.–Keszthely.  Megértésüket köszönjük!

Raktárkezelő, targoncavezető

Pozíció: Raktárkezelő, targoncavezető Helyszín: Miskolc

Feladatkör leírása:

  • anyagmozgatás (kézi, gépi)
  • beérkező szállítmányok átvétele, tehergépkocsi lepakolása
  • kimenő szállítmányok összeválogatása a szállítólevél alapján (komissiózás)
  • leltározásban történő részvétel
  • egyéb raktári és adminisztratív teendő ellátása

Elvárások:

  • építőanyag ismeret
  • targonca vezetői engedély
  • érettségi bizonyítvány
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • pontos, megbízható munkavégzés
  • jó fizikai állóképesség, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Miskolc

Amit kínálunk:

  • Több mint 30 éves, folyamatosan növekvő cég biztonságát
  • hosszú távú munkalehetőséget
  • egy műszakos munkarendet, szabad hétvégi és ünnepnapokkal
  • fiatalos, rugalmas, segítő Kollektívát
  • cafetéria juttatásokat (SZÉP kártya, magán egészségbiztosítás)
  • őszi és tavaszi munkaruha garnitúrát
  • a munkavégzéshez szükséges eszközöket
  • jó hangulatú csapatépítő rendezvényeket